Zapraszamy do zapoznania się z naszym specjalnie przygotowanym menu na okres jesienno-zimowy.

Serdecznie zapraszamy na świetną zabawę!!!

Wstęp wolny!

Lawenda & Jazz wraz z Fundacja Ludoteka Roszada po raz kolejny wspólnie organizują spotkanie którego celem jest stwarzanie sytuacji i wydarzeń, które pomagają w budowaniu relacji i dobrym spędzaniu czasu.

Wspólnie organizowany projekt oparty na połączeniu dwóch elementów – gier i ludzi. Skupiamy się na rozwijaniu kontaktów, budowaniu relacji i dobrej zabawie przy okazji. Nasze gry są pretekstem do otwartych spotkań ludzi w różnym wieku, z różnym doświadczeniem i często mówiących w różnych językach.

Udowadniamy, że wszyscy są równi i tak samo ważni i że nawet przegrywając można się świetnie bawić.

Przyjdź do Lawendy w najbliższą sobotę o 15.00 i spróbuj!

Już 19.09.2015 o godzinie 15:00 rozpoczniemy wspólne granie. Mamy przygotowane dla Was ciekawe gry rodem z naszego dzieciństwa ale nie tylko. Wytłumaczymy zasady, wprowadzimy w społeczność i będziemy się wspólnie dobrze bawić!

Wieczorem natomiast zaśpiewa dla nas Małgosia Promińska towarzystwie Michała Dąbrowskiego. Małgosia to młoda ale bardzo utalentowana wokalista estradowa która zaśpiewa specjalnie dla nas!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich do Lawenda&Jazz w dniu 22.08.2015 o godz. 16.00 na I-szą edycję spotkania podczas którego będziemy we wspólnym gronie grać w gry planszowe i nie tylko.

Mamy do Waszej dyspozycji:
- TABU;
- Monopoly;
- Avalone;
- Dixit;
- Bitwa Morska;
- Palce w pralce;
- Dobble;
- Carcassone;

Wytłumaczymy reguły, zapewnimy miłe towarzystwo.

Ma być słonecznie i ciepło, więc już dziś zarezerwujcie sobie sobotnie popołudnie na fajną zabawę.

Do zobaczenia niedługo!

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą!